Deň otázok a odpovedí s osobnosťou paralympijského športu – Radoslav Malenovský

Zaujíma Vás, ako trénujú naši najúspešnejší paralympionici? Chceli by ste sa s nimi osobne porozprávať o tom, akú cestu museli prejsť v živote i športe, až kým nedosiahli na svoj najvyšší športový Olymp? Zaujíma Vás, ako šport ovplyvnil ich život, osobnosť, názory, štúdium, rodinný život a mnoho iného? Myslíte si, že zdvihnúť telefón a zavolať niektorému z našich najúspešnejších paralympionikov nie je možné? Na našej stránke to možné je! Navyše môže zavolať úplne každý, kto chce našu osobnosť podporiť na ceste k ďalším úspechom, k vrcholným podujatiam, vrátane PH Tokio, ktoré sú zatiaľ preložené na rok 2021.

Výzvu na deň otázok a odpovedí s osobnosťou paralympijského športu zahájila minulú sobotu zlatá paralympijská medailistka v boccii Michaela Balcová. A aby sme šnúru tejto výzvy neprerušili, bude parádne pokračovať ďalej! Každý paralympionik totiž vyzýva ďalšieho športového kolegu z iného športového odvetvia, ktorý Vám tak bude k dispozícii už v nasledujúcom období. A preto túto SOBOTU 6. MÁJA 2020 v tejto aktivite pokračujeme a ako druhý paralympionik bude odpovedať na už známom telefónnom čísle 0940 850 138, alebo prostredníctvom e-mailu r.malenovsky@gmail.com, majster sveta z CheongJu, úspešný účastník 3 paralympiád – Radoslav MALENOVSKÝ !

Pozrite si jeho výzvu v ktorej sa predstavil nielen on sám… a hlavne neváhajte Radkovi volať, písať, veľmi sa už teší na Vaše otázky, či možno len priateľské povzbudenie v jeho športovom snažení.

Nezabudnite – sobota, 9.5.2020 od 10:00 do 18:00 – tel: 0940 850 138, alebo e-mail: r.malenovsky@gmail.com!!!