Súťaž mesiaca máj

POZRITE SI AKTUÁLNU VÝZVU NA SÚŤAŽ MESIACA MÁJ

Touto súťažou chceme vo Vás vzbudiť prirodzenú motiváciu zlepšovať sa v ovládaní svojho vozíka, prekonávaní menej, či viac náročných prekážok, schopnosti pohybovať sa samostatne v exteriéri, alebo interiéri, využívať vozík na zaujímavé športové a pohybové aktivity.

Každý, kto príjme výzvu Mareka Gergelyho a chce sa do súťaže o TOP 10 ZRUČNOSTI NA VOZÍKU zapojiť, musí do polnoci 24. mája 2020 natočiť a zaslať krátke video, v ktorom nám ukáže, čo všetko na svojom vozíku dokáže. Veľmi nám pri hodnotení pomôže, keď vo Vašom videu poviete aj pár slov o sebe, ako dlho ste na vozíku, ktorý šport Vás zaujíma a ktorému sa prípadne venujete, alebo akú pohybovú aktivitu najradšej vykonávate. Pri hodnotení preto budeme určite zohľadňovať množstvo faktorov – napríklad Váš vek, skúsenosti pri ovládaní vozíka, kondíciu, či charakter a mieru telesného znevýhodnenia.

Požiadavky na Vaše video: formát MP4, pomer strán 16:9, 4:3, maximálna dĺžka videa 3 minúty.

Možností, ako Vaše SuperFit video doručiť k nám, je viacero. Najlepšie, ak video umiestníte na svoj YouTube kanál a nám už pošlete iba odkaz na jeho umiestnenie na e-mailovú adresu:

bilik@spv.sk

Na zaslanie videa však môžete použiť aj viaceré internetové služby prenosu súborov (WeTransfer, uschovna.cz atď…), pričom ako príjemcu zvolíte opäť e-mail bilik@spv.sk.

Všetky zaslané videá vyhodnotíme a uverejníme na našej stránke v sekcii „Súťaž“!