Výsledky súťaže mesiaca JÚN

V súťaži mesiaca JÚN sme sa zamerali na rodiny so zdravotne znevýhodnenými deťmi, pričom vyzývateľom tejto súťaže boli súrodenci Rexovi, ktorí nám vo svojej vydarenej výzve prakticky ukázali, ako to môže skvelo fungovať, keď doma „cvičí celá rodina“. Vašou úlohou bolo rovnako dobre zvládnuť cvičenia, ktoré nám vo výzve predviedli, prípadne natočiť výnimočné okamihy pri Vašom športovaní v domácom, rodinnom prostredí.

Uzávierka súťaže mesiaca Jún prebehla 28. júna 2020 a absolútnym víťazom sa stala 10-ročná Dominika Kuchtová z Bratislavskej Dúbravky. Jej tréner Peter Zagyi je už takmer ďalším členom rodiny, keď s Dominikou trávi veľa času nielen na tréningu, ale aj mimo neho v prostredí rodiny. A keďže Dominika akékoľvek výzvy doslova zbožňuje, všetko potrebné zorganizovala, mamine dala do rúk kameru a tak vzniklo video, ktoré nás oslovilo nielen úrovňou v ňom prezentovaných športových výkonov, ale hlavne zápalom a motiváciou mladej nádejnej para-taekwondistky pre športovanie a pohyb.

Pozrite si preto video absolútnej víťazky súťaže mesiaca JÚN 2020 Dominiky KUCHTOVEJ:

Autorka videa získava spolu s celou rodinou od redakcie stránky okrem srdečnej gratulácie aj tričko www.superfitonline.sk a pitný režim pre celú rodinu na 4 dni. Všetky ceny mladej výherkyni odovzdáme v rámci konania športového kempu mládeže Hľadáme talenty, ktorý organizuje Slovenský paralympijský výbor v týchto dňoch v HS Centre Piešťany a ktorého sa Dominika zúčastňuje ako mladá nádej slovenského para-taekwonda.

Ešte raz Dominike Kuchtovej srdečne gratulujeme!