Výsledky súťaže mesiaca máj

V súťaži mesiaca MÁJ sme Vás prostredníctvom výzvy úspešného tenistu na vozíku Mareka Gergelyho oslovili, aby ste nám posielali Vaše videá, v ktorých nám ukážete, čo všetko dokážete na svojom vozíku, pri pohybe v exteriéri, či interiéri. Pri hodnotení sme zohľadňovali Váš vek, skúsenosti, kondíciu, či charakter zdravotného znevýhodnenia.

Do uzávierky súťaže 24. mája 2020 ste nám zaslali 3 súťažné videá a vzhľadom na skutočnosť, že všetky preukazujú vysokú pohybovú pripravenosť aktérov v nich účinkujúcich, vrátane obrovskej vôle a motivácie prekonávať aj tie najväčšie prekážky, rozhodli sme sa udeliť výhru v súťaži mesiaca máj všetkým trom videám, bez uvedenia poradia.

Víťazom súťaže srdečne gratulujeme a zasielame im tričká našej stránky www.superfitonline.sk.

Veríme, že ich schopnosti a obdivuhodné výkony motivujú aj ďalších ľudí so zdravotným znevýhodnením k tomu, aby boli prostredníctvom športu stále fit a zostali aj naďalej verní našej stránke SUPERFIT!

VIDEO Č. 1 – Anna Oroszová, účastníčka štyroch paralympijských hier v športoch tlak na lavičke (2000 a 2004) a cyklistika – handbike (2012 a 2016).


VIDEO Č. 2 – Boris Trávníček, reprezentant SR v stolnom tenise zdravotne znevýhodnených, dvojnásobný bronzový medailista z majstrovstiev sveta


VIDEO Č. 3 – Štefan Bartek, účastník mládežníckych športových kempov Hľadáme talenty, nadšený fanúšik akéhokoľvek športu, aktívny hráč boccie, vozičkár, ktorý sa rozhodol, že nám ukáže ešte viac – počas rodinnej turistiky sa postavil z vozíka a absolvoval výstup do úctyhodného kopca ako ostatní turisti!


Všetkým súťažiacim ešte raz ďakujeme a pre Vás ostatných pripravujeme v týchto dňoch úplne novú výzvu na súťaž mesiaca JÚN 2020. Už čoskoro sa preto na stránkach superfitonline.sk na Vás tešíme pri ďalšej zaujímavej súťaži!