Súťaž mesiaca JÚN

Súťažou mesiaca Jún chceme celkom symbolicky, keďže 1. júna oslávili všetky deti svoj sviatok MDD, osloviť práve rodiny so zdravotne znevýhodneným dieťaťom. Je podľa nás veľmi dôležité, ak dieťa, či mladý človek so zdravotným znevýhodnením nachádza v rodine podporu pre šport, či zdraviu prospešné pohybové aktivity. A ešte lepšie, keď sa súčasne s ním do pohybu zapojí aj niektorý rodinný príslušník – súrodenec, otec, mama, alebo ktokoľvek iný z rodiny, aby sa športovanie, súťaž, či cvičenie stalo ešte väčšou zábavou a užitočným naplnením voľného času.

A chcete vidieť, ako to vyzerá, keď sa takéto spojenie veľmi úspešne podarí? Vo dvojici, trojici, či ešte vo väčšom počte rodinných príslušníkov, môžete dokázať naozaj veci, o ktorých sa Vám doteraz ani nesnívalo, zažiť emócie, radosť, spolupatričnosť.

Pozrite si preto vydarenú video-výzvu našej mladej lyžiarskej nádeje Alexandry Rexovej, ktorá v nej v rámci Súťaže mesiaca Máj – SUPERFIT RODINNÝ TRÉNING ukáže, ako to funguje, keď mladší bráško chce tiež športovať a byť rovnako silný, šikovný, obratný, jednoducho rovnako FIT, ako ona:

Tak čo, prijímete Alexandrinu výzvu? Takmer celý mesiac JÚN máte čas na to, aby ste to dokázali a nie je to vôbec také ťažké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať! Ak Vás oslovilo prvé cvičenie , na ktoré je potrebná určitá sila a koordinácia pohybu, vyskúšajte ho a pošlite nám do súťaže svoje video. Alebo otestujete svoje rovnovážne schopnosti na valci, ktorý Alexandra s Matiášom ovládajú naozaj majstrovsky? Stačí akýkoľvek valec, trochu tréningu a Vaše súťažné video je na svete! Alebo v spoločnom rodinnom tréningu dokážete aj vy niečo výnimočné? Kľudne to natočte a posielajte do našej súťaže.

Uzávierka tejto súťaže bude 28. júna 2020 o 24:00 a samozrejme najlepšie videá zverejníme a výhercom pošleme tričká súťaže Superfitonline.

Požiadavky na Vaše video: formát MP4, pomer strán 16:9, 4:3, maximálna dĺžka videa 3 minúty.

Možností, ako Vaše SuperFit video doručiť k nám, je viacero. Najlepšie, ak video umiestníte na svoj YouTube kanál a nám už pošlete iba odkaz jeho umiestnenia na e-mailovú adresu:

bilik@spv.sk

Na zaslanie videa však môžete použiť aj viaceré internetové služby prenosu súborov (WeTransfer, uschovna.cz atď…), pričom ako príjemcu zvolíte opäť e-mail bilik@spv.sk. Ak si aj neviete poradiť, kontaktujte nás na telefónnom čísle podpory stránky 0905 788 435 a my Vám s prenosom Vášho videa určite pomôžeme!

Tešíme sa na Vaše výkony v súťaži mesiaca Jún!